2007 yılından itibaren sektörün öncü kuruluşlarından biri olmaya devam eden, Demir çelik sektöründe toptan ve perakende   levha sac alım satımı, kesim ve  büküm hizmeti veren Enermak  ayrıca modern CNC ve NC tezgahlarıyla, sanayi, makine üreticileri  ve inşat sektörüne yarı mamul olarak oksijen ve plazma kesim ayrıca kesim ve  büküm hizmeti vermektedir.

 Firmamızın  sunmuş olduğu çözümler bizim her zaman diğer firmalardan bir adım önde olmamızı sağlamıştır. Sektörde önerilen bir firma olmanın gururu ile müşterilerimiz her zaman daha iyi daha kaliteli ve daha ekonomik hizmet almaya devam edecektir. Firmamız saç işleme sektöründe yeni olmasına karşın , çalışanların engin tecrübeleri ve üstün çalışma performansı sayesinde siz müşterilerimize en iyi hizmet vermek için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kısa sayılabilecek faaliyet süresi içerisinde müşterilerinin üretim hassasiyetini analiz etmek için uğraşan Enermak yatırımlarını müşteri kalite ve istekleri doğrultusunda yapmaktadır. Enermak şu anki makine parkuru içinde 3000 *6000 tezgah ebadında 300 mm kalınlığa kadar kesim yapabilen  Plazma –oksijen CNC kesim tezgahı, 3100 boyunda0.5-10 mm arası NC giyotin ve abkant ayrıca 6mmkalınlığa kadar kesim yapabilen  köşe kesme  makinesi bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti verebilmek için teknolojiyi ve sektörde yaşanan değişiklileri adım adım takıp etmekteyiz.

Enermak olarak öncelikle hedefimiz müşteri memnuniyetidir. İlkelerimiz hatasız üretim, zamanında teslim ve müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede çözüm sunmaktır.

Hızla gelişen saç işleme sektöründe yaptığımız atılımlar ve kullandığımız teknoloji sayesinde kendimize hatırı sayılır bir yer edinmek için çaba serf etmekteyiz.

                                                                                                                       Saygılarımızla